Присяжний/судовий переклад на німецьку мову - Київ, Львів, Ужгород, Чернівці, Тернопіль

 

"Аккордо Україна", експертне бюро, що спеціалізується в питаннях міжнародного оформлення документів, візьме на себе всі Ваші питання щодо присяжного/судового перекладу офіційних документів з української, російської, англійської та інших мов на німецьку мову присяжним/судовим перекладачем німецької мови в Німеччині. 

Для здійснення присяжного/судового перекладу документа на німецьку мову після попередньої процедури апостилізації оригіналу або нотаріальної копії документа в Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві юстиції України або Міністерстві освіти та науки України. Після проставлення штампу апостиль на офіційному документі, виданому в м. Київ, Полтава, Чернігів, Харків, Черкаси, Суми, Кропивницький/Кіровоград, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці та інших містах України, скан-копія такого документа відправляється присяжному/судовому перекладачу на території Німеччини. 

Найчастіше німецькі установи просять надати присяжний/судовий переклад на німецьку мову таких документів фізичних та юридичних осіб: довідка про відсутність судимості, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, договір, контракт, статут, довіреність, рішення суду.     

Присяжний/судовий переклад на німецьку мову

Вартість і терміни виконання перекладу присяжним/судовим перекладачем німецької мови (Київ, Полтава, Чернігів, Харків, Черкаси, Кропивницький/Кіровоград, Житомир, Вінниця, Суми, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці): від 45 євро 1/документ, 2-5 робочих днів без урахування терміну доставки готового перекладу. Доставка готового присяжного/судового перекладу з Німеччини - від 15 євро.

 

Детальна інформація про присяжний/судовий переклад на німецьку мову в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!