Консульська легалізація документів для Польщі

 

Центр перекладів "Аккордо Україна", учасник групи Accordo Internazionale S.R.L., є Вашим надійним партнером з питань консульської легалізації офіційних українських документів для їхнього подальшого використання на території Польщі (Республіки Польща). Спеціалісти нашого центру візьмуть на себе вирішення всього комплексу питань щодо консульської легалізації у Посольстві Польщі в Україні. 

Для здійснення процедури консульської легалізації у консульському відділі Посольства Республіки Польща необхідно виконати наступні дії: 

поставити штамп апостиль на оригінал документа (диплом, додаток до диплома, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, медична довідка, довідка про несудимість) у відповідному міністерстві на території України;

виконати професійний переклад документа на польську мову, підписаний дипломованим перекладачем, без жодних додаткових засвідчень.

Для виконання процедури консульської легалізації у Посольстві Польщі в Україні (м. Київ) немає необхідності в оформленні консульської або нотаріальної довіреності від власника документа. Вартість зазначеної процедури складає 30 євро + 400 грн./1 документ (односторонній, що складається з 1 аркуша), термін оформлення - 1-5 робочих днів.

Присяжний переклад на польську мову присяжним перекладачем в Україні - 400 грн./1 стандартний документ, 2-4 робочих днів.

 

Детальна інформація щодо консульської легалізації в Посольстві Польщі в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 097) 931 93 39; (+ 38 095) 143 05 95;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    

 

 

 

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!