Dichiarazione di valore для Італії

 

Центр перекладів та оформлення документів "Аккордо Україна" із задоволенням візьме на себе складну і заплутану процедуру отримання декларації "Dichiarazione di valore" для подальшого працевлаштування або навчання в Італії. Після виконання всіх необхідних попередніх процедур декларація "Dichiarazione di valore" видається виключно Посольством Італії в Україні.     

Перед оформленням декларації при Посольстві Італії в Україні необхідно виконати наступні процедури:

  1. поставити штамп апостиль на оригіналах документів про освіту (атестат + додаток до атестата, диплом + додаток до диплома, тощо);
  2. виконати переклад у перекладача, акредитованого при Посольстві Італії в Україні;
  3. легалізувати переклади разом з оригіналами апостильованих документів;
  4. заповнити необхідні заявки і подати підготовлений пакет документів до Консульського відділу Посольстві Італії в Україні.

Dichiarazione di Valore для Італії в Україні

 

Через велику кількість незначних деталей та особливостей щодо оформлення документів для отримання декларації "Dichiarazione di valore" людині, недосвідченій в подібних питаннях, дуже легко заплутатись і в кінцевому результаті отримати відмову у посольстві. Експерти нашого центру оформлять для Вас весь необхідний пакет документів без стресів, бюрократичних марафонів і безкінечних очікувань в чергах. Для успішної процедури оформлення декларації для Італії достатньо лише надати нам оригінали документів, нотаріальну або консульську довіреність від власника документів і копії міжнародного паспорта власника документів. Крім того, додатково в Італії Вам може знадобитись легалізована довідка про несудимість з України. Отримана італійська декларація "Dichiarazione di valore" в Посольстві Італії це запорука офіційного працевлаштування або зарахування на навчання в Італії. 

Вартість і терміни оформлення "Dichiarazione di valore" в Україні (Київ, Вінниця, Львів, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці) - від 2 місяців, 2250 грн./1 декларація.

 

Детальна інформація щодо Dichiarazione di valore в Посольстві Італії в Україні: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   

 

 

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!