Довідка про несудимість з Росії, Білорусі, Польщі

 

"Аккордо Україна", учасник міжнародної групи Accordo Internazionale S.R.L. (м. Братислава, Словаччина), є експертом в сфері витребування та оформлення довідок про несудимість (довідок про відсутність судимості) за межами України - в Росії, Білорусі, Польщі та інших країнах світу без особистої присутності та будь-яких бюрократичних перешкод. 

Для витребування довідки про несудимість (довідки про відсутність судимості) з Росії, Білорусі та Польщі достатньо надати нам мінімальний пакет документів (в залежності від країни витребування), а для оформлення довідки про несудимість з Білорусі потрібна нотаріальна або консульська довіреність на співробітника нашої компанії.

Вартість оформлення (витребування) довідки про несудимість за кордоном - від 125 доларів США, термін оформлення - 10-20 робочих днів (з урахуванням доставки готової довідки). Сплату/передоплату за отримання довідки про несудимість можна внести за допомогою платіжної системи Приват, Western Union, Money Gram, Web Money та ін. Доставка готової довідки про несудимість з України або іншої країни по всьому світу здійснюється як регулярною поштою ("УкрПошта"), так і міжнародними службами кур'єрської доставки - DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, Pony Express, від 1 робочого дня.

Довідка про несудимість з Росії - 160 доларів США (нетермінове оформлення), 24-26 робочих днів, + доставка готової довідки обраною службою кур'єрської доставки у будь-яку точку світу - 20-100 доларів США, 2-5 робочих днів; 200 доларів США (нетермінове оформлення), 12-14 робочих днів; 350 доларів США (термінове оформлення), 3-5 робочих днів. Для оформлення довідки про відсутність судимості в Росії необхідно надати копію внутрішнього (міжнародного) паспорта + вказати дані про перебування на території Росії і дані про зміну імені/прізвища. Апостиль на російській довідці про несудимість - 120 доларів США, 5-10 робочих днів.

Довідка про несудимість з Білорусі - 125 доларів США, 4-5 тижнів. Для оформлення довідки про несудимість в Білорусі необхідно надати копію міжнародного і внутрішнього громадянського паспорта + копію свідоцтва про народження + нотаріальну довіреність. Апостиль на білоруській довідці про несудимість - 55 доларів США, 5-7 робочих днів.

Довідка про несудимість з Польщі - 100 доларів США, 5-7 робочих днів. Для оформлення довідки про несудимість в Польщі достатньо надати нам копію міжнародного паспорта і заповнити анкетні данні (надаються за запитом). Апостиль на довідці про відсутність судимості з Польщі - 70 доларів США, 5-7 робочих днів.    

Довідка про несудимість з Литви - 150 євро, 5-7 робочих днів. Для оформлення довідки про несудимість в Литві достатньо надати нам копію міжнародного паспорта + копію нотаріальної або консульської довіреності. Апостиль на довідці про відсутність судимості з Литви - 50 євро, 3-5 робочих днів. 

Довідка про несудимість з Чехії (Чеської Республіки) - 200 доларів США, 8-12 робочих днів. Необхідні документи для оформлення довідки про несудимість з Чехії (Чеської Республіки): внутрішній паспорт + ІПН (для громадян України), копія закордонного/міжнародного паспорта + надати інформацію про термін перебування на території Чехії і призначення довідки. Апостиль на чеській довідці про несудимість - 100 доларів США, 5-10 робочих днів.

 

  Детальна інформація щодо оформлення довідки про несудимість в Росії, Білорусі, Польщі, Литви, Чехії, Угорщини: (+38 044) 383 25 36; (+ 38 095) 143 05 95;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

Нижче пропонуємо до Вашої уваги зразки довідок про несудимість з інших країн світу:

 

 Довідка про несудимість з Польщі

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!