Лінгвістична експертиза в Україні - Київ, Львів, Ужгород, Чернівці

 

"Аккордо Україна" візьме на себе питання щодо проведення лінгвістичної експертизи в Українському бюро лінгвістичних експертиз при Національній академії наук України в Києві (Україна). Лінгвістична експертиза з подальшою видачею лінгвістичного висновку проводиться за різноманітними текстовими матеріалами: договори, контракти, постанови тощо. Лінгвістична експертиза здійснюється за матеріалами, виданими в Україні (Київ, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Львів, Чернівці, Ужгород, Тернопіль), або за кордоном.

В першу чергу лінгвістична експертиза проводиться для встановлення ідентичності прізвищ, імен та інших власних назв, аналізу якості перекладу і визначення відповідних тлумачень в документації ділового характеру або документів, що стосуються захисту інтелектуальної власності, товарного знаку, авторського права тощо. 

Процедура проведення лінгвістичної експертизи та отримання лінгвістичного висновку в Україні: необхідно надати нам копії/оригінали матеріалів для дослідження (копія паспорта, свідоцтва про народження, сертифіката, контракту, текст оригіналу + його переклад, довідку про несудимість разом з її перекладом на іноземну мову - в залежності від потрібної процедури); терміни і вартість процедури - від 1 робочого дня, від 650 грн., залежить від обсягу матеріалу для дослідження і кількості експертів.

 Лінгвістична експертиза в Україні

 

Детальна інформація щодо лінгвістичної експертизи і лінгвістичного висновку в Україні:  (+38 044) 383 25 36; (+ 38 063) 142 21 02 ; (+ 38 095) 143 05 95;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!