Засвідчення документів в ТПП України - Київ, Львів, Чернівці, Ужгород, Луцьк

 

"Аккордо Україна" візьме на себе виконання одного з бюрократичних квестів - засвідчення офіційних українських документів у Торгово-промисловій палаті України (ТППУ) в м. Київ. ТППУ засвідчує документи комерційного характеру після їхнього попереднього засвідчення в одній з регіональних торгово-промислових палат на території України - у Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Рівному, Хмельницькому, Вінниці, Житомирі, Черкасах, Чернігові та інших регіонах України. 

Торгово-промислова палата Україна уповноважена на засвідчення документів, пов'язаних зі здійсненням зовнішньоекономічної діяльності, для їхнього подальшого використання за межами України. Найбільш затребуваним документом для засвідчення є сертифікат походження щодо товару, що експортується з України. В залежності від вимог закордонної установи, куди подаються документи після засвідчення у ТПП України, додатково може вимагатись консульська легалізація документів при посольстві країни призначення. В першу чергу це стосується засвідчення документів для Єгипту - після засвідчення офіційного документа у Торгово-промисловій палаті України документ має бути обов'язково засвідчено у Консульстві Єгипту в Україні. Деякі країни, такі як Катар, не вимагають додаткового засвідчення подібних комерційних документів у ТППУ, приймаючи документи після попередньої легалізації в МінЮсті, МЗСі і Консульстві Катару. В індивідуальних випадках можливий варіант прийняття українських комерційних документів, засвідчених Торгово-промисловою палатою України, без додаткової легалізації в компетентних українських міністерствах і консульстві країни призначення.

Для засвідчення документів комерційного характеру у ТППУ в Києві необхідно лише надати нам оригінал документа, що необхідно засвідчити. Крім того, в певних випадках можуть вимагатись українські довідки про несудимість на представника або керівника юридичної особи та інші офіційні документи. 

Вартість і терміни оформлення: термінова процедура - 850 грн., 1 робочий день; нетермінова процедура - 550 грн., 3-4 робочих днів.

 

Детальна інформація з питань засвідчення документів в Торгово-промисловій палаті України: (+38 044) 383 25 36;  (+ 38 095) 143 05 95;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

Справка о несудимости - все регионы Украины!
Справка о несудимости - все регионы Украины!

Переводите больше - платите меньше!
Переводите больше - платите меньше!